Hospital Price Transparency (1.0.0-alpha7) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Links
lt: Nuorodos

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: File directory
lt: Failo aplankas
