Hospital Price Transparency (1.0.0-alpha7) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: Download
sl: Prenesi

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Link
sl: Povezava

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Published
sl: Objavljeno

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: File directory
sl: Mapa
