Hospital Price Transparency (1.0.0-alpha7) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Last updated
uk: Востаннє оновлено

en: Download
uk: Завантаження

en: File
uk: Файл

en: Edit
uk: Редагувати

en: Links
uk: Посилання

en: Link
uk: Посилання

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Teaser
uk: Анонс

en: Updated
uk: Оновлено

en: Published
uk: Опубліковано

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Authored on
uk: Створено

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Allowed file types
uk: Дозволені типи файлів

en: File directory
uk: Каталог файлів

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем
