Hospital Price Transparency (1.0.0-alpha8) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Last updated
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་གསར་སྒྱུར

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: File directory
bo: ཡིག་ཆའི་འཇུག་སྣོད
