Hospital Price Transparency (1.0.0-alpha8) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Last updated
fr: Dernière mise à jour

en: Download
fr: Téléchargement

en: File
fr: Fichier

en: Edit
fr: Modifier

en: Links
fr: Liens

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: View
fr: Voir

en: Teaser
fr: Accroche

en: Updated
fr: Mis à jour

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Published
fr: Publié

en: Plain text
fr: Texte brut

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Unpublished
fr: Non publié

en: Allowed file types
fr: Types de fichiers autorisés

en: File directory
fr: Répertoire du fichier

en: The configuration has been updated.
fr: La configuration a été mise à jour.
