Hospital Price Transparency (1.0.0-alpha8) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Last updated
nn: Sist oppdatert

en: Download
nn: Last ned

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Published
nn: Publisert

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: Authored on
nn: Skrive

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Allowed file types
nn: Tillatne filtypar
