Hospital Price Transparency (1.0.0-alpha9) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Last updated
ar: آخر تحديث

en: Download
ar: تحميل

en: File
ar: ملف

en: Edit
ar: تحرير

en: Links
ar: روابط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Published
ar: منشور

en: Plain text
ar: نص عادي

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: File directory
ar: دليل الملف
