Hospital Price Transparency (1.0.0-alpha9) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: Download
eu: Deskargatu

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Links
eu: Estekak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: File directory
eu: Fitxategi direktorioa
