Hospital Price Transparency (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Last updated
my: နောက်ဆုံး ပြင်ခဲ့သည် အချိန်

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်
