Hospital Price Transparency (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Last updated
oc: Darrièra mesa a jorn

en: Download
oc: Telecargament

en: File
oc: Fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: Links
oc: Ligams

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Published
oc: Publicat

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: File directory
oc: Dorsièr de fichièrs
