Hospital Price Transparency (1.0.0-beta1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: Plain text
si: සරල වගන්ති
