Hospital Price Transparency (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست
