Hospital Price Transparency (1.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Links
ka: ბმულები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: File directory
ka: ფაილების დირექტორია
