Hospital Price Transparency (1.0.0-beta2) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Last updated
ta: கடைசியாக மாற்றப்பட்டது

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: File
ta: கோப்பு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: View
ta: பார்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Plain text
ta: எளிய உரை

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: File directory
ta: கோப்பு அடைவுகள்
