Hospital Price Transparency (1.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Last updated
bs: Zadnji put osvježeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Published
bs: Objavljeno

en: Plain text
bs: Obični tekst

en: Authored on
bs: Napisano
