Hospital Price Transparency (1.0.0-beta2) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Download
kk: Жүктеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Published
kk: Жарияланған

en: Authored on
kk: Уақыты
