Hospital Price Transparency (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Last updated
pt: Última atualização

en: File
pt: Arquivo

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: Save
pt: Salvar

en: View
pt: Ver

en: Teaser
pt: Chamada

en: Updated
pt: Atualizado

en: Published
pt: Publicado

en: Plain text
pt: Texto puro

en: Authored on
pt: Escrito em

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: File directory
pt: Diretório de arquivos
