Hospital Price Transparency (1.0.0-alpha10) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Last updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Download
te: దింపుకోలు

en: File
te: ఫైల్

en: Edit
te: మార్చు

en: Links
te: లంకెలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Plain text
te: సాదా పాఠ్యం

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి
