Hospital Price Transparency (2.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Last updated
cy: Diweddarwyd diwethaf

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: File
cy: Ffeil

en: Edit
cy: Golygu

en: Links
cy: Dolenni

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: View
cy: Gweld

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Plain text
cy: Testun plaen

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Apply
cy: Ceisio
