Hospital Price Transparency (2.0.0-beta1) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
