Hospital Price Transparency (2.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Last updated
jv: Update terakhir

en: Download
jv: Undhuh

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Links
jv: Tautan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Page
jv: Kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: File directory
jv: Direktori berkas

en: Asc
jv: Urut Maju
