Hospital Price Transparency (2.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: Links
ps: تړوني

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول
