Hospital Price Transparency (2.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: Download
af: Laai af

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Authored on
af: Geskep op

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe
