Hospital Price Transparency (2.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: Download
bg: Свали

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Links
bg: Връзки

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Teaser
bg: Резюме

en: Updated
bg: Обновено

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Authored on
bg: Написано на

en: Apply
bg: Търси
