Hospital Price Transparency (2.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: Download
cs: Stáhnout

en: File
cs: Soubor

en: Edit
cs: Upravit

en: Links
cs: Odkazy

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Page
cs: Stránka

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Apply
cs: Použít

en: File directory
cs: Adresář souborů

en: Asc
cs: Vzestupně
