Hospital Price Transparency (2.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Last updated
da: Senest opdateret

en: Download
da: Hent

en: File
da: Fil

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Updated
da: Opdateret

en: Page
da: Side

en: Published
da: Udgivet

en: Plain text
da: Ren tekst

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Apply
da: Udfør

en: File directory
da: Filmappe

en: Asc
da: Stigende
