Hospital Price Transparency (2.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Last updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Download
el: Λήψη

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: File directory
el: Κατάλογος αρχείων

en: Contact name
el: Όνομα επαφής

en: Asc
el: Αύξ
