Hospital Price Transparency (2.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Last updated
eo: Laste ĝisdatigita

en: Download
eo: Elŝutu

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: Links
eo: Ligiloj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Page
eo: Paĝo

en: Published
eo: Publikigita

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Apply
eo: Apliku

en: Asc
eo: kreske
