Hospital Price Transparency (2.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: Download
et: Allalaadimine

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Links
et: Lingid

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Updated
et: Uuendatud

en: Page
et: Lehekülg

en: Published
et: Avaldatud

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Apply
et: Rakenda

en: File directory
et: Failide kataloog

en: Asc
et: Kasvav
