Hospital Price Transparency (2.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Last updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: Download
fi: Lataa

en: File
fi: Tiedosto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Links
fi: Linkit

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Page
fi: Sivu

en: Published
fi: Julkaistu

en: Plain text
fi: Puhdas teksti

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authored on
fi: Luotu

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Apply
fi: Käytä

en: File directory
fi: Tiedostokansio

en: Contact email
fi: Yhteyssähköposti
