Hospital Price Transparency (2.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Last updated
fil: Huling binago

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan

en: View
fil: Tingnan

en: Updated
fil: Nabago

en: Page
fil: Pahina

en: Published
fil: Inilathala
