Hospital Price Transparency (2.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Last updated
hr: Posljednje osvježenje

en: Download
hr: Preuzimanje

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Links
hr: Poveznice

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Teaser
hr: Mamac

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Page
hr: Stranica

en: Published
hr: Objavljeno

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Apply
hr: Primjeni

en: File directory
hr: Direktorij datoteke

en: Asc
hr: Uzlazno
