Hospital Price Transparency (2.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Last updated
hu: Legutóbb frissítve

en: Download
hu: Letölt

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: View
hu: Megtekintés

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Page
hu: Oldal

en: Published
hu: Közzétéve

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Allowed file types
hu: Engedélyezett fájltípusok

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: File directory
hu: Fájl könyvtár

en: Contact name
hu: Kapcsolattartó neve

en: Contact email
hu: Kapcsolattartó e-mail címe

en: Asc
hu: Növ
