Hospital Price Transparency (2.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Last updated
ja: 最終更新

en: Download
ja: ダウンロード

en: File
ja: ファイル

en: Edit
ja: 編集

en: Links
ja: リンク

en: Reset
ja: リセット

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: View
ja: ビュー

en: Teaser
ja: ティーザー

en: Updated
ja: 更新

en: Page
ja: ページ

en: Published
ja: 掲載

en: Plain text
ja: プレーンテキスト

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Apply
ja: 適用

en: File directory
ja: ファイルディレクトリー

en: Contact email
ja: 連絡先メールアドレス

en: Asc
ja: 昇順
