Hospital Price Transparency (2.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Download
nl: Downloaden

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Page
nl: Pagina

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Apply
nl: Toepassen

en: File directory
nl: Map

en: Contact name
nl: Naam contact

en: Contact email
nl: Contact e-mail

en: Asc
nl: Oplopend
