Hospital Price Transparency (2.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Download
pl: Pobierz

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Links
pl: Odnośniki

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: Teaser
pl: Skrót

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Page
pl: Strona

en: Published
pl: Opublikowane

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Apply
pl: Zastosuj

en: File directory
pl: Katalog plików

en: Contact name
pl: Nazwa kontaktu

en: Asc
pl: Rosnąco
