Hospital Price Transparency (2.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Last updated
ro: Ultima actualizare

en: Download
ro: Descarcă

en: File
ro: Fișier

en: Edit
ro: Editați

en: Links
ro: Legături

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Page
ro: Pagina

en: Published
ro: Publicat

en: Plain text
ro: Text simplu

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Apply
ro: Aplică

en: File directory
ro: Folder fișiere

en: Contact name
ro: Nume de contact

en: Contact email
ro: E-mail de contact

en: Asc
ro: Ascendent
