Hospital Price Transparency (2.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Download
sk: Prevziať

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Links
sk: Odkazy

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Page
sk: Strana

en: Published
sk: Zverejnené

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Apply
sk: Použiť

en: File directory
sk: Adresár súborov

en: Contact email
sk: Kontaktný e-mail

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.

en: Asc
sk: Vzostupne
