Hospital Price Transparency (2.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: Authored on
sq: Krijuar më
