Hospital Price Transparency (2.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Contact email
sr: Контакт е-мејл
