Hospital Price Transparency (2.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Last updated
tr: Son güncelleme

en: Download
tr: İndir

en: File
tr: Dosya

en: Edit
tr: Düzenle

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: View
tr: Görüntüle

en: Teaser
tr: Özet

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Page
tr: Sayfa

en: Published
tr: Yayında

en: Plain text
tr: Düz metin

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Apply
tr: Uygula

en: File directory
tr: Dosya klasörü

en: Asc
tr: Artan
