Hotjar (4.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Statistics
lv: Statistika

en: Roles
lv: Lomas

en: Role
lv: Loma
