Hotjar (4.0.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Settings
pt: Definições

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Role
pt: Grupo
