Hotjar (4.0.2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Role
te: పాత్ర
