Hotjar (4.0.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Settings
bg: Настройки

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Statistics
bg: Статистики

en: Roles
bg: Роли

en: Role
bg: Роля
