Hotjar (4.0.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Roles
hy: Դերեր

en: Role
hy: Դեր
