Hotjar (4.0.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Statistics
lt: Statistika

en: Roles
lt: Rolės

en: Role
lt: Rolė

en: Add tracking to specific pages
lt: Pridėti sekimą specifiniams puslapiams

en: Add tracking for specific roles
lt: Pridėti sekimą tam tikroms rolėms

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.
