Hotjar (4.0.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Roles
sq: Rolet
