Hotjar (8.x-2.0-rc2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Settings
eo: Agordoj

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Roles
eo: Roloj
