Hotjar (8.x-2.0-rc2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Roles
hi: भूमिका

en: Role
hi: भूमिका
